SON DAKİKA
hava 22°Google News

GELECEK PARTİSİ’NDEN BANDİRMA.COM’A ZİYARET

Son Güncelleme :

06 Mart 2024 - 14:44

GELECEK PARTİSİ’NDEN BANDİRMA.COM’A ZİYARET

Bandırma Belediye Başkan adayı Hayrettin Dağ ve Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz, Bandirma.com’u ziyaret ederek seçim sürecine yönelik istişarede bulundular.

Gelecek Partisi, Bandırma’da çeşitli ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede, Bandırma Belediye Başkan adayı Hayrettin Dağ ve Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz, Bandirma.com’u ziyaret ettiler. Bandirma.com İmtiyaz Sahibi Gökhan Dağlı, Genel Yayın Yönetmeni Umut Osman Sunci ve Bandirma.com ekibiyle bir araya gelerek seçim sürecini ve siyasi gündemi değerlendirdiler.

Ziyarette Bandırma’nın geleceği üzerine detaylı bir istişare gerçekleştirildi. Gelecek Partisi’nin Bandırma’daki vizyon ve hedeflerinin net olduğuna dikkat çeken Hayrettin Dağ, “Bandırma halkına daha iyi hizmet sunmak için Gelecek Partisi’nin kararlılığını göstermek istiyoruz. Bandırma’nın geleceği için büyük bir sorumluluk üstlendiğimin farkındayım ve bu sorumluluğun bilinciyle hareket ediyorum. Bandırma’nın potansiyelini en üst düzeyde kullanarak şehrimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz,” dedi.