SON DAKİKA
hava 10°Google News

“Film ve Dizi Tutkunlarına Özel: Sosyete Pazarı Bandırma’da Açıldı!

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2024 - 12:07

“Film ve Dizi Tutkunlarına Özel: Sosyete Pazarı Bandırma’da Açıldı!

Bandırma’nın sinema ve dizi tutkunları için heyecan verici bir haber var! Yapımcı koordinatörü olan ve 25 yıl boyunca film ve dizi sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Saliha Yaman, Bandırma’da kendine özgü bir işletme açtı: Sosyete Pazarı!

Bandırma’nın merkezinde, Postane bayırı, Türk Telekom’un hemen karşısında konumlanan Sosyete Pazarı, sinema ve dizi dünyasından özel tasarım kostümleri Bandırma halkıyla buluşturuyor.

İşletme sahibi Saliha Yaman, dükkanlarında sadece alışveriş yapmak isteyenleri değil, aynı zamanda gelip ürünleri yakından görmek isteyenleri de bekliyor. Burası sadece bir alışveriş noktası değil; ziyaretçiler dükkanı gezebilir, kostümleri deneyebilir ve sinema ile dizi dünyasının büyüsünü hissedebilirler.

Sosyete Pazarı, Bandırma’nın kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk getirirken, sinema ve dizi tutkunları için eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Siz de bu benzersiz deneyimi yaşamak ve özel tasarım kostümleri keşfetmek için Sosyete Pazarı’nı ziyaret etmeyi unutmayın!