SON DAKİKA
hava 27°Google News

FİLİZ ÖZDEMİR CHP BANDIRMA KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NA ADAY OLDUĞUNU DUYURDU

Son Güncelleme :

21 Mayıs 2024 - 13:26

FİLİZ ÖZDEMİR CHP BANDIRMA KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NA ADAY OLDUĞUNU DUYURDU

Filiz Özdemir, büyük heyecan ve gururla duyurduğunu kaydederek CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı’na adaylığını açıkladığını belirtti.

Filiz Özdemir, konu ile ilgili yayınladığı basın metninde şu ifadelere yer verdi, “Bugün sizlere büyük bir heyecan ve gururla duyurmak isterim ki, CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı’na adaylığımı resmi olarak açıklıyorum.

Ülkemizin ve şehrimizin geleceğine dair duyduğum sorumluluk bilinciyle, kadınlarımızın toplumsal ve siyasal yaşamda daha güçlü, etkin ve etkili bir rol üstlenmesi için yola çıkmış bulunmaktayım. CHP’nin köklü değerleri ve ilkeleri doğrultusunda, kadınlarımızın sesini daha gür duyurabilmek, hak ve eşitlik mücadelesine katkı sunabilmek adına aday oldum.

Göreve geldiğimde, kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla söz sahibi olmaları, hak ettikleri değer ve saygıyı görmeleri için projeler üretecek ve bunları hayata geçirmek için var gücümle çalışacağım. Ayrıca, gençlerimize yönelik eğitim ve istihdam fırsatlarının artırılması için de çaba göstereceğim.

Bandırma’nın enerjik ve dinamik kadınlarıyla birlikte, dayanışma ve kardeşlik içinde daha güzel yarınlar inşa edeceğimizden hiç şüphem yok. Hep birlikte, güçlü kadın, güçlü Bandırma ve güçlü Türkiye idealimize ulaşacağımıza inanıyorum.

Bu süreçte desteğinizi ve katkılarınızı bekliyor, tüm Bandırma halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.“