SON DAKİKA
hava 22°Google News

Fi BEAUTY: DOĞAL GÜZELLİĞİN YENİ ADRESİ

Son Güncelleme :

22 Ocak 2024 - 11:36

Fi BEAUTY: DOĞAL GÜZELLİĞİN YENİ ADRESİ

“Fi Beauty Therapy,” alanında uzman personelleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla Bandırma’da yepyeni ve eşsiz bir güzellik deneyimi sunacak.

Uzman Estetisyen ve Kimyager Filiz Talu tarafından hayata geçirilen “Fi Beauty Therapy” kişiye özel bakım seçenekleriyle alanında benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. “Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın” sloganıyla Paşakent Mahallesi, Şehit Ayhan Özay Caddesi, No:13 adresinde hizmete geçen “Fi Beauty Therapy” Bandırma’da güzellik ve bakımın yeni adresi olacak.

Fi Beauty Therapy’nin gerçekleştirilen açılış programına ilgi yoğun oldu. Fi Beauty Therapy’nin açılışına; Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Dursun Mirza ve çok sayıda davetli katıldı.

Uzman Estetisyen ve Kimyager Filiz Talu, açılış programında yaptığı konuşmada, “Güzellik sektörü olarak üzerimizde kimlik gibi taşıdığımız en önemli giysimiz, yani cildimize hizmet veriyoruz. En pahalı kıyafetten bile daha kıymetli olduğu içindir ki bu sektör her geçen gün daha çok ilgi görmekte ve hem kadın, hem de erkekler tarafından artık önemi fark edilmektedir. Uzun zamandır hijyen, kalite, konfor ve ergonomiyi düşünerek tasarladığımız Fi Beauty Therapy’de sizlere layık olabilmek için güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle birlikte hizmet vermeye hazırız,” dedi.

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar ve Belediye Başkan Aday Adayı Dursun Mirza’da açılışta kısa bir konuşma gerçekleştirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Fi Beauty Therapy, ücretsiz cilt analizi ile birlikte vücut ve cilt bakımında, güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi olacak sayısız hizmet sunuyor. Fi Beauty Therapy’de cilt analizi, lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme, microblading, altın bakım, lash ve nail başlıkları altında özel uygulamalarla güzellikte çıtayı yükseltiyor. / Umut Osman Sunci