SON DAKİKA
havaGoogle News

ERSAN HOCA İYİ TAKIMI İYİ YÖNETEMEDİ

Son Güncelleme :

24 Ekim 2023 - 14:10

ERSAN HOCA İYİ TAKIMI İYİ YÖNETEMEDİ

Eski Milli Kaleci ve Bandırmaspor’un eski kalecilerinden Hüseyin Çeri, Bandırmaspor’un Teknik Direktör Ersan Parlatan ile yollarını ayrımasının yerinde bir karar olduğunu söyledi. 

Hüseyin Çeri, Bandırmaspor’un yenilmezlik ünvanını kaybettiği Bodrumspor karşılaşmasında mağlubiyeti hak etmediğini dile getirerek Ersan Parlatan’ın sezon başından bu yana takımı iyi yönetemediğini ifade etti.

Hüseyin Çeri, “1. Lig’de 9. Hafta’ya girerken maalesef yenilmezlik ünvanımızı Bodrumspor deplasmanında kaybettik. Ben bu mağlubiyeti hak etmediğimizi düşünüyorum. Ben uzun süreden bu yana takımın çok iyi olduğunu ancak Ersan Parlatan’ın iyi takımı iyi yönetemediğini söylüyordum. Takımda sadece 10 numara eksikliği var. Söylemeden edemeyeceğim, hoca konusunu gerçekten ince eleyip sık dokumak gerekiyor,” diye konuştu.  Hüseyin Çeri, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sürekli teknik direktör değiştiren bir Bandırmaspor olmayalım,” uyarısında bulunarak, “Takıma getirisi olacak, faydası dokunacak bir tekin direktör getirmeliyiz. Umarım yönetim kurulu bu konuda gerekeni yapar. Ersan Parlatan, iyi takımı iyi yönetemedi. Sonuç olarak yollar ayrıldı. Bandırmaspor için hayırlısı olsun diyorum,” ifadesinde bulundu.