SON DAKİKA
hava 11°Google News

ELMAN’IN SKANDALLARI BİTMİYOR

Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 14:02

ELMAN’IN SKANDALLARI BİTMİYOR

Edremit Belediyesi’nde Emlak ve İstimlaktan sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Elman ile ilgili skandallar devam ediyor.

Edremit, geçtiğimiz günlerde Belediyeye gelip remsi işlerini halletmeye çalışan Edremit’li vatandaşları tehdit edip makamında yaka paça dışarı attıran Ahmet Elman ile ilgili iddialarla çalkalanırken, ortaya yeni bir iddia daha atıldı.

Gözünü makam ve para hırsı bürümüş Elman, iddiaya göre Edremit Körfezi’nde ki iş insanlarını tehdit edip, zorla arsalarına el koyuyor.

Bahsi geçen iddialarda arsa sahiplerine tehdit ve şantaj yapıldığı ileri sürüldü. CHP’li Ahmet Elman’ın arsa sahiplerine: “Edremit bizim elimizin altında, İstediğimizi vermezseniz sizi burada yaşatmayız!” dediği ifade ediliyor.

Gelen iddialar bunlarla sınırlı kalmıyor. Belediyedeki mevkisini sadece kendi çıkar ve menfaatleri için kullandığı iddia edilen Ahmet Elman, Edremit’te bulunan tüm arsa ve imar alanlarını kendine ayırmış, belediyedeki görevini sadece bunlar için kullanıyor.

İmara açılacak olan yerleri önceden tespit edip çakal sürüsü gibi oraya hemen konan CHP’li Başkan Yardımcısı Ahmet Elman’la ilgili her geçen gün yeni skandallar ortaya çıkıyor.