SON DAKİKA
hava 11°Google News

DURSUN MİRZA’DAN TOLGA TOSUN’A ZİYARET

Son Güncelleme :

21 Şubat 2024 - 15:47

DURSUN MİRZA’DAN TOLGA TOSUN’A ZİYARET

Bandırma siyasi sahnesinde önemli bir buluşma gerçekleşti. Çekişmeli aday adaylığı sürecinin ardından Dursun Mirza ve Tolga Tosun ilk kez bir araya geldi.

CHP’nin Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza beraberindeki ekibiyle birlikte, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti. Ziyarette iki taraftan da kırgınlıkların geride kaldığı izlenimi verilirken birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı.

Dursun Mirza konuşmasında, “Zaman zaman rakip görünsek dahi geçmişte birlikte çokça çalışmışlığımız var. Hepimizin eksikleri var, hepimizin yanlışları olmuştur. Onun için eksiklerimizi tamamlayarak, yanlışlarımızı düzelterek ve partililerimize sahip çıkıp ayrıştırmadan bu yolda devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki süreçte büyük bir oy farkıyla başaracağımıza inanıyorum. İnşallah hep birlikte yol yürümeye devam edeceğiz,” dedi.

Tolga Tosun ise Dursun Mirza’ya ziyareti için teşekkür ederek, “5 sene önce bayrağı sevgili Dursun abimden devralmıştım. İnşallah önümüzdeki günlerde, güzel bir örgütlü çalışmayla Bandırma’yı kucaklayacak ve bu şekilde bayrağı Dursun Mirza’ya devredeceğiz. Bu bir hizmet yarışı. Herkes daha iyi hizmet edebilmek amacıyla bu görevlere talip oluyor. Dursun Mirza’nın Bandırma’ya en iyi hizmeti getireceğine inanıyorum. Bandırma’da CHP’nin tekrar kazanabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Bize düşen neyse yapacağımızı taahhüt ediyorum,” ifadesinde bulundu.