SON DAKİKA
havaGoogle News

DURSUN MİRZA’DAN SERT ÇIKIŞ: “MİKSER” ŞAHİN MECLİSİ KARIŞTIRIYOR!

Son Güncelleme :

28 Haziran 2024 - 11:18

DURSUN MİRZA’DAN SERT ÇIKIŞ: “MİKSER” ŞAHİN MECLİSİ KARIŞTIRIYOR!

Dursun Mirza, AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin’e şov yaparak meclisi karıştırdığı eleştirisinde bulunarak, “Biz kendisine mikser adını takmıştık. Bu mecliste mikserlik yapıyor. Bugün de aynısını yaptı,” dedi.

AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yapılan satışlar ile ilgili pankart açmış, sonrasında da gergin anlar yaşanmıştı. Bunun üzerine Bandırma Belediye Başkanı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dursun Mirza, meclis kürsüsünden Mehmet Birol Şahin’e yönelik eleştiride bulundu.

Dursun Mirza, Mehmet Birol Şahin’in mikserlik yaptığını dile getirerek, “Mehmet Birol Şahin’i 2009 döneminden çok iyi tanıyorum. O zaman da grup başkan vekiliydi. Ben de bu mecliste grup başkan vekili olarak görev yapıyordum. Ben bu kürsüye çıkıp konuştuğumda hep bir ağızdan sözümü keserlerdi. 5 dakika süre doldu derlerdi. En başta Mehmet Birol Şahin onu yapardı. Geçmiş toplantıya ait tutanakta da o kadar çok örnek verebilirim ki size. CHP Grubu’nun çekimser kaldığı bir konuda, CHP zam istedi diye demeçler veren bir arkadaşımızdır. Dolayısıyla görüyoruz ki gayet güzel giden, karşılıklı görüşlerin söylendiği, esprilerin yapıldığı mecliste şov yaparak gündeme gelip şovunu da pankartla tamamlayan ve istediği amaca ulaşan, milleti de birbirine kırdırmaya çalışan bir arkadaşımız. CHP grubu olarak biz 2009-2014 döneminde ona mikser adını takmıştık. Bu mecliste mikserlik yapıyor. Bugün de aynısını yaptı,” diye konuştu.