SON DAKİKA
hava 11°Google News

DURSUN MİRZA YEREL SEÇİMİN GALİBİ GİBİ KARŞILANDI

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 20:08

DURSUN MİRZA YEREL SEÇİMİN GALİBİ GİBİ KARŞILANDI

CHP’nin Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Cumhuriyet Meydanı’nda seçim zaferi kazanmışçasına büyük bir kalabalıkla karşılandı. Meydanı dolduran coşkulu kalabalığın karşısında konuşan Mirza, “En az %20 fark bekliyorum,” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Bandırma Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Dursun Mirza, Ankara’dan Bandırma’ya döndü. CHP İlçe Örgütü önünde planlanan programda partilileri ile buluşan Dursun Mirza, büyük bir coşkuyla karşılandı. Dursun Mirza, yaptığı konuşmada centilmence bir seçim süreci geçireceğini belirtirken en az %20 oy farkı beklediğini de sözlerine ekledi.

Dursun Mirza, “Benim siyaset felsefem şu; Zengin olabilirsiniz, eviniz, arsalarınız olabilir ama içinde yaşadığınız toplum için, bu ülkenin geleceği için, bu ülkenin çocukları ve yaşadığınız kentin için bir şey yapmıyorsanız boşuna yaşamışsınız demektir. Biz bu ülkenin iyi yönetilmesini ve bu kentin insanlarının mutlu olmasını isteyen insanlarız. Bu seçimde tehditlere ve baskılara yer vermeyeceğiz. Sadece hizmetlerimizi anlatacağız,” dedi.

“Bazıları hayaller kuruyor,” diye konuşmasına devam eden Dursun Mirza, “Bandırma özgürlüğün, barışın, Cumhuriyet’in, Atatürk’ün kenti. Onun için Bandırma’da AK Partiye geçit yok. Ben kendimi tecrübeli bir belediyeci olarak kabul ediyorum. Bandırma’nın dününü, yarınını, geleceğe dönük ihtiyaçlarını biliyorum. Kısacık belediye başkanlığı dönemimde önemli imzalara adım attık. Eksik olanları yaptık. Yapacak daha çok işimiz var. Bandırma’yı daha güzel günlere sizlerle taşıyacağız,” ifadelerini kullandı.

Dursun Mirza, “Sizden en az %20 oy farkı bekliyorum. Bu çalışmayı hep birlikte yapacağız. Hepinizi çok seviyorum. Tüm Bandırma’yı çok seviyorum,” sözleriyle konuşmasını noktaladı. / Umut Osman Sunci