SON DAKİKA
hava 26°Google News

DURSUN MİRZA SEÇİM BÜROSUNU AÇARAK HEDEFİNİ BELLİ ETTİ

Son Güncelleme :

16 Haziran 2023 - 16:42

DURSUN MİRZA SEÇİM BÜROSUNU AÇARAK HEDEFİNİ BELLİ ETTİ

Bandırma Önceki Dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yaklaşan 2024 yerel seçimleri öncesi “Aday olacak mı, olmayacak mı?” tartışmaları arasında adeta niyetini belli edip “Bende varım” dercesine seçim bürosunu açacağını ilan etti.

14 Mayıs Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmalarında da gerek milletvekili adayları ile gerekse Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu için ekibiyle birlikte seçim gezilerine çıkan Mirza, uzun zamandır siyasetle ilgilenen kesimin takibinde bulunuyordu. 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday olup olmayacağı sorularının dillendirildiği ve “Aday olursa hangi partiden olur” sorularının da yer bulduğu günlerde Mirza’dan seçim bürosu çıkışı geldi.

MİRZA : “YEREL SEÇİMLERE HAZIRLIK ANLAMINDA ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

Bandırma Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza, yerel seçimlere yaklaşık 9 ay kala bugün “Çalışma Ofisi’ni açacağını ilan etti. Mirza yayınladığı mesajda, “Değerli dostlarım, sevgili Bandırmalılar; 17 Haziran Cumartesi saat 14.00 de sizlerin katılımı ile çalışma ofisimizin açılışını yapacağız. Yer: HacıYusuf Mah. 2.okul Sok no:7/A kız meslek lisesi arkası, bu ofiste Bandırma’nın geleceği, sorunları, çözüm önerileri, yapılması gereken projeler konularında ve yerel seçime hazırlık anlamında çalışmalar yapacağız. Katkı yapmak isteyen herkese kapımız açık olacak. Tüm dostlarımızı ve arkadaşlarımızı saat 14.00 de açılışımıza bekliyoruz. İkramlarımız da olacak. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.