SON DAKİKA
hava 10°Google News

DEVA PARTİSİ’NDEN BANDIRMA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Son Güncelleme :

28 Şubat 2024 - 11:26

DEVA PARTİSİ’NDEN BANDIRMA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

DEVA Partisi heyeti Bandırma Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, şehrin geleceği için istişarelerde bulunarak kenti DEVA belediyeciliğiyle yönetmeye kararlı olduklarını belirtti.

DEVA Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar ve İlçe Başkanı Celil Kavak Bandırma Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile bir araya geldi. Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, hayata geçirmek istediği proje ve çalışmalar ile ilgili Tolga Tosun ile istişarede bulunarak, “Bandırma’yı daha güzel ve daha yaşanabilir bir hale getirerek geleceğe taşımaya talibiz. Hizmet bayrağını 1 Nisan’da almaya geleceğiz,” dedi.

DEVA Partisi’nin 1. Sıra Meclis Üyesi Umut Kanar ise Bandırma’ya yaptığı hizmetlerden dolayı, partisi adına Tolga Tosun’a teşekkürlerini sundu. Umut Kanar, öncelikle, şehrin altyapı sorunlarıyla ilgili çözüm odaklı projeler geliştirmeye odaklanmak istediklerini kaydederek yolların genişletilmesi ve iyileştirilmesi gibi altyapı projelerini de desteklemek istediklerini belirtti. Umut Kanar, “Bandırma’nın her alanda kalkınması ve ilerlemesi için yoğun bir şekilde çalışmak istiyoruz,” diye konuştu.

İlçe Başkanı Celil Kavak ise ziyarette partisinin yeni teşkilat yapısı ile ilgili çeşitli bilgiler verdi. Daha sonra belediyedeki birimler ziyaret edildi. Belediye çalışanlarıyla sohbet eden Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, yerel yönetim olarak halkın beklentilerine karşılık verecek ve Bandırma’nın potansiyelini artıracak adımlar atma konusunda istekli olduklarını belirtti.