SON DAKİKA
hava 23°Google News

DEVA PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Son Güncelleme :

01 Mart 2024 - 13:11

DEVA PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

DEVA Partisi, Vergi Haftası Dolayısıyla Bandırma Vergi Dairesi’ni ziyaret ederek Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Cengiz ile bir araya geldi.

DEVA Partisi, DEVA Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar ve İlçe Başkanı Celil Kavak 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Bandırma’nın dört bir yanında ayak basmadık nokta bırakmıyor. DEVA Partisi’nin İlçe Teşkilatı, Bandırma’nın yönetimine aday olan ekibiyle birlikte güçlü bir ekip çalışması yürüterek bu birlik ve beraberlikle geleceğe yönelik güven veriyor.

Bu kapsamda saha çalışmalarını hız kesmeden sürdüren DEVA Partisi, “Vergi Haftası” dolayısıyla Bandırma Vergi Dairesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, Vergi Dairesi Müdürü Mehmet CENGİZ ve daire personelleri ile bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar, İlçe Başkanı Celil Kavak ve yönetimi parti çalışmaları ile ilgili bilgi sundu.

Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, “Arkadaşlarımızın güler yüzlü misafirperverliği için çok teşekkür ederiz,” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar ise konuşmasında, verginin toplumun gelişimine ve refahına katkı sağlayan önemli bir unsur olduğunu vurgulayarak, vergi mükelleflerinin hak ettikleri hizmetleri alabilmeleri için şeffaf ve etkin bir belediyecilik anlayışını benimseyeceklerini ifade etti. DEVA Partisi’nin Bandırma için özveriyle çalışmaya devam edeceği mesajı, bu ziyarette de net bir şekilde dile getirildi. / Umut Osman Sunci