SON DAKİKA
hava 26°Google News

DEVA PARTİSİ BASINI AĞIRLADI; “BANDIRMAYI KAZANACAĞIZ!”

Son Güncelleme :

01 Mart 2024 - 17:17

DEVA PARTİSİ BASINI AĞIRLADI; “BANDIRMAYI KAZANACAĞIZ!”

DEVA Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği basın buluşmasında Bandırma Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar basına tanıtıldı.

DEVA Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Celil Kavak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın buluşmasında, parti içi birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıkarken, “Ekip çalışmasıyla Bandırma’yı kazanacağız,” mesajı verildi. Bandırma Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar’ın basına tanıtıldığı toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Teşkilatı Başkanı Celil Kavak, “Yaklaşık 15 gün önce DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’na atandım ancak çok kısa bir sürede birlik ve beraberliğimizi sağlayarak büyük bir uyum elde ettik,” diye konuştu.

Kendini tanıtarak konuşmasına devam eden Celil Kavak, “Aslen Bitlisliyim ve 42 yaşındayım. Bandırma’ya yaklaşık 28 senedir esnaflık yapıyorum. Değerli Bandırmalı hemşehrilerimize hizmet etmek için buradayız. Allah nasip ederse Belediye Başkanımız ve Meclis Üyemiz ile birlikte çok güzel hizmetlerimiz olacak,” dedi.

Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, 1974 yılında Dursunbey’in Demirciler Köyü’nde dünyaya geldiğini ifade ederek 1990 yılından beri Bandırma’da yaşayan bir Bandırma sevdalısı olduğunu dile getirdi. Hüseyin Keskin, projelerinden de bahsederek yaptığı konuşmasında, “Bandırma için çok güzel projelerimiz var. Bu projeleri çok iyi bir ekip çalışmasıyla ortaya çıkardık. Belediye Başkanı seçildiğim takdirde her kesimi kapsayacak birbirinden değerli hizmetlerimiz olacak. Çok iddialıyız ve göreve hazırız. Bu seçimi inşallah kazanacağız. Projelerimizin bir kısmını paylaşmak istiyorum. Kazandığımızda öncelikli olarak kentimizdeki ulaşım problemlerini çözeceğiz. Dar gelirli vatandaşlarımız için Belediye Konutları inşa edeceğiz. Biz bir deprem bölgesinde yaşıyoruz. Eski binalarımızı kentsel dönüşüm kapsamına alacağız. Bu çalışmayı hiç vakit kaybetmeden hemen yapacağız. Ayrıca tam teşekküllü deprem toplanma merkezleri yapacağız. Diğer yandan bizim kentimizin çok önemli bir marka değeri var, o da Bandırmaspor. Buradan bütün hemşehrilerime söz veriyorum biz o stadı yapacağız,” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Adayı Umut Kanar ise konuşmasına kendisini tanıtarak başladı. Umut Kanar, “1990 yılında Bandırma’ya geldim. İlk ve orta eğitimimi Bandırma’da tamamladım. Sonrasında Anadolu Üniversitesi, Bankacılık ve Muhasebe Bölümü’nde okudum. Ayrıca İşletme Fakültesi’ni de bitirmiş bulunmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım,” ifadesinde bulundu. 2020 yılında DEVA Partisi’nin Bandırma’da kurucu üyesi olarak görev yürüttüğünü söyleyen Umut Kanar, “Partimizi kurduktan sonra çok sayıda çeşitli çalışmalar yaptık. Bu süreçte partimizi çok güzel tanıttık ancak istemediğimiz bazı olumsuzluklardan dolayı birkaç ilçe başkanı değiştirdik. Geçmişte yaşadığımız bu tecrübelerle, yeni yanlışlar yapmayarak siyasette biz de varız, Bandırma’yı bizler yöneteceğiz diyoruz. Buna gönülden inanıyoruz. Ekip arkadaşlarımla birlikte hep beraber daha iyi, daha yaşanabilir bir Bandırma için biz de varız diyoruz,” sözleriyle konuşmasını noktaladı.