SON DAKİKA
hava 23°Google News

Cumhur Geçiçi Aday Adaylığını Açıkladı

Son Güncelleme :

17 Mart 2023 - 15:56

Cumhur Geçiçi Aday Adaylığını Açıkladı

Değerli Dostlarım, Teşkilat arkadaşlarım, Ailem, Sevgili Bandırmalı Hemşerilerim, Değerli Basın Mensupları

Konuşmama başlamadan önce Ülkemizde yaşanan Deprem Felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum. Başımız Sağolsun.

2002 yılından beridir Gönül verdiğim, birçok kademesinde görev aldığım, canla başla sadece Hizmet etmek için sahip çıktığım Ak Partime bugün Milletvekili Aday Adayı olarak sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyorum. Bu mutlu günüme Hepiniz Hoş geldiniz Şeref verdiniz.

Ben bugüne kadar Bandırma Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile birlikte yalnızca siyaset yapmadım. Sadece halkımıza hizmet etmek, onların işlerini kolaylaştırmak ve refah düzeylerini arttırmak için gece gündüz demeden canla başla çalıştım.

Ailemle, arkadaşlarımla ve siyasi büyüklerim ile yapmış olduğum uzun istişareler sonucunda şehrime ve ülkeme hizmet etmek için bu kararı aldım. Biz Milletvekili Aday Adayları olarak asla birbirimizin rakibi değiliz, olamayız. Bu yol hizmet yarışıdır, partimizi yüceltme, gücümüze güç katma yarışıdır. Bu hizmet yarışında biz hepimiz biriz, Beraberiz.

Nasip olursa Adaylığım onandığı zaman tüm arkadaşlarım ile birlikte bu hizmet yolunda davamızı sürdüreceğiz.

 

Ben Partimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman emrindeyim.

Bizde görev istenmez, görev verilir düsturu hâkimdir. Bugüne kadar öyle çalıştım, sonuç ne olursa olsun bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim.

Bizler Cumhur İttifakı olarak hepimiz aynı ideolojide, hizmet yolunda ilerliyoruz. Farklı kutuplardan olan ve sadece menfaatler için bir araya gelen İttifaklar ile bizi karıştırmayın.

Biz 14 Mayıs’ta yeni bir tarih yazmak için yola çıktık.
Biz Cumhuriyetin sahibiyiz. Ülkemizi, Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında, çıkartmış olduğumuz muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde milletimize ve devletimize hizmet etmek için milletvekilliğine adayım. Bu şehrin çocuğu olarak kentimizin ve halkımızın sesi olmaya devam edeceğim. Dua ve Desteklerinizi bekler, Tüm arkadaşlarıma bu kutlu yolda başarılar dilerim.