SON DAKİKA
havaGoogle News

BURHAN DENİZ İDDİALI KONUŞTU, “SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİ OLACAĞIZ”

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 10:25

BURHAN DENİZ İDDİALI KONUŞTU, “SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİ OLACAĞIZ”

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz, 31 Mart yerel seçimlerinde Gelecek Partisinin Balıkesir Büyükşehir ve ilçe belediye seçimlerinde belirleyici olacağını söyledi.

Gelecek Partisi’nin İl Başkanı Burhan Deniz, yaklaşan yerel seçimler öncesinde iddialı bir açıklama yaparak Gelecek Partisi’nin yerel seçimlerde önemli bir rol oynayacağını belirtti. Burhan Deniz, “Gelecek Partisi olarak son beş yılda büyük bir ivme kazandık ve artık Balıkesir ve Türkiye siyasetinde etkili bir güç haline geldik. Yaklaşan yerel seçimlerde de kararlılıkla yer alarak Balıkesir’in ve ülkemizin geleceğine yön vereceğiz,” diye konuştu.

Burhan Deniz, “5 sene önce Gelecek Partisi yoktu, şimdi önemli bir siyasi aktör olarak bizde il ve ülke siyasetinde varız. Söylediğimiz her şey Balıkesir ve ülke siyasetini etkiliyor. Bilin ki bazı kesimler görmek istemese de Türkiye’nin ve Balıkesir’in en önemli, güç belirleyici aktörü Gelecek Partisi’dir. Bundan sonra bizlere “Hangi ittifakta yer alacaksınız?” sorusu sorulmayacak. “Ülkeyi ve Balıkesir’i nasıl yöneteceksiniz?” sorusu sorulacak. Zaten sorulması gereken soruda budur. Balıkesir İl başkanlığı olarak biz de bu esas soruyla ilgileniyoruz. Buradan açıkça ifade ediyorum. Balıkesir ve ilçelerinde Gelecek Partisi seçimlerde belirleyici parti olacaktır,” dedi. / Umut Osman Sunci