SON DAKİKA
havaGoogle News

Bırakın 400 belediyeyi 66 beğeniyi zor almış!

Son Güncelleme :

02 Ekim 2023 - 15:31

Bırakın 400 belediyeyi 66 beğeniyi zor almış!

“31 Mart’ta Balıkesir Büyükşehir’i alacağız” tablosunda kendisini göremeyen Ahmet Akın, il il gezip ‘400 belediye alma hedefimiz var’ diye şov yapıyor ancak Balıkesir il kongresi paylaşımının altında 400 değil 66 kişi beğeni ile Balıkesirli Ahmet Akın’a şov yapmış.

Balıkesir’de ağzını açamayan, mazbata töreninde boy gösteremeyen CHP tabanında ve halkta karşılık bulamayan Ahmet Akın, bu kez Muğla’da CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı sıfatının gölgesinde “Muğla Büyükşehir Belediyemizi almak için var gücümüzle çalışacağız. Mevcut belediye sayımızı da bir hedef koyarak hedef 400 diyerek çalışmalarımıza başladık” diyor ancak acı gerçeklerden haberi dahi yok!!.

CHP Balıkesir tarihinin tozlu raflarında yeri ayarlanan Ahmet Akın’ı 24 Eylül’de düzenlenen Balıkesir kongresi paylaşımında 9 günde 66 kişi beğenmiş. 400 belediye hedefi veren Akın’ın 400 beğenisi bile yok. Asıl şovu CHP Balıkesir teşkilatı ve Balıkesirliler beğeni sayılarıyla yapıyor. Balıkesir’de 27. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin tarafından soluğu kesilen Akın, kime sarılacağını ne yapacağını bocalamaya başladı.