SON DAKİKA
hava 26°Google News

BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN’DAN İFTAR YEMEĞİ

Son Güncelleme :

13 Mart 2024 - 20:57

BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN’DAN İFTAR YEMEĞİ

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla iftar yemeği verdi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına; Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Tunç, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can Ata Tan, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, iftar yemeğinin ardından bir konuşma gerçekleştirdi. Tolga Tosun, “İyisiyle kötüsüyle dolu dolu bir 5 sene geçirdik. Pandemi gibi bir dünya krizi yaşadık ama hep beraber bir Bandırma ailesi olgusuyla bu günleri aştık. Ciddi bir ekonomik kriz oldu ve hala devam ediyor. Her şeye rağmen biz bu dönemde birçok projeyi hayata geçirdik. Bandırmamıza hiç yorulmadan hizmet ettik. Ortak akıl oluşturduk ve hep öyle hareket ettik.

Görev süremiz artık sona eriyor. Sizlerle tanıştığım, sizlerle görev yaptığım için onur ve gurur duyuyorum. Bu görev bize nasip oldu. Biz de herkesi kucakladık. Bizleri bu göreve getiren Bandırmalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 5 senede hiçbir şey yapmadıysak siyaset yapanlara gülümsemeyi, güler yüzü öğrettik.

Ben tüm muhtarlarıma, meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Birlikte çok güzel işler yürüttük. Ne yaptıysak hep beraber yaptık. İstemeden kırdığımız olduysa gerçekten özür dilerim. Hakkınızı helal edin,” dedi.