SON DAKİKA
hava 26°Google News

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI UZM. DR. ORHAN CAN TIP BAYRAMINI KUTLADI

Son Güncelleme :

14 Mart 2024 - 11:37

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI UZM. DR. ORHAN CAN TIP BAYRAMINI KUTLADI

İYİ Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Orhan Can, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla meslektaşlarını ziyaret etti.

İYİ Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Orhan Can, Tıp Bayramı’nı meslektaşlarıyla kutladı. Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Orhan Can, ziyaretleri kapsamında meslektaşlarıyla sektöründe yaşanan sorunlar ile ilgili dertleşerek fikir alışverişlerinde bulundu.

Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Orhan Can, “14 Mart Tıp Bayramı, sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını, özverili çalışmalarını ve topluma verdikleri değeri bir kez daha hatırlatma fırsatı sunuyor.
Sağlık sektörü, insan hayatının en önemli alanlarından biridir. Bizler, her gün insan sağlığı için çaba sarf ediyor, hastalarımızın iyileşmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizim için en önemli olan şey, insanların sağlığıdır. Bizler, sektörümüzdeki her türlü zorluğa rağmen, hastalarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık dolu nice yıllar diliyorum,” dedi. / Umut Osman Sunci