SON DAKİKA
hava 22°Google News

BAYRAM ÖZDEMİR SANAYİSPOR’A VEDA ETTİ

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2023 - 11:28

BAYRAM ÖZDEMİR SANAYİSPOR’A VEDA ETTİ

Sanayispor Yönetim Kurulu Üyesi ve basın sözcüsü Bayram Özdemir düzenlediği basın toplantısı ile Sanayispor Yönetim kurulu üyeliğinden ve Yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını açıkladı. 8 Mayıs günü gerçekleşen Bandırmaspor Kulübü Genel Kurulunda Bandırmaspor Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Bayram Özdemir, bundan sonra Bandırmaspor basın sözcüsü olarak görev yapacağını açıkladı.

Belli hedefler doğrultusunda Sanayispor Yönetim Kurulu üyesi olduğunu ifade eden Bayram Özdemir ” Hedefler doğrultusunda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Sanayispor olarak ligi iyi yerlerde tamamladık. Beraber görev yaptığım tün yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez’den yönetim kurulu üyeliği için teklif geldiğinde hemen kabul ettim. Çünkü Bandırmaspor bu kentin en büyük markalarından biridir. bu görev bizler için hem onur hem de gurur kaynağıdır. Her iki kulüp de basın sözcüsü olmayı etik bulmadığım için Sanayispor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden ayrılmak zorunda kaldım. her iki başkanıma da teşekkür ediyorum. ” Dedi.

Bayram Özdemir’in düzenlediği basın toplantısına yerel medyanın da ilgisi büyük oldu. Yaklaşık 25 yerel medya mensubu basın toplantısını takip etti.