SON DAKİKA
hava 10°Google News

‘’BAŞKAN YÜCEL YILMAZ SÖZ VERİDİ VE YAPTI’’

Son Güncelleme :

20 Şubat 2024 - 14:23

‘’BAŞKAN YÜCEL YILMAZ SÖZ VERİDİ VE YAPTI’’

40 YILDIR HİZMET ALMAYAN ERDEK’İN ÇEHRESİ BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’LA DEĞİŞTİ

Erdek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın liderliği ve gelecek vizyonuyla uzun yıllar sonra yeniden şahlanıyor ve eski ihtişamlı günlerine geri döndü.
‘’BÜYÜKŞEHİR,  ERDEK’İN KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ’’
Türkiye’nin ilk turizm merkezi Erdek, Başkan Yücel Yılmaz’ın liderliğinde hak ettiği hizmeti alıyor. İlçede 26 projeyi tamamlayan Büyükşehir Belediyesi; altyapısından sahil düzenlemeleri, parklar, spor tesisleri, altyapı yatırımları ve asfaltlama çalışmalarını söz verdiği gibi yaz sezonuna yetiştirdi.

‘’ERDEK ESKİ İHTİŞAMLI GÜNLERİNE
KAVUŞTU’’

Erdek’teki çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamaya “Çocukluğumun en güzel günlerinin geçtiği yer Erdek” diyerek başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Erdek’i eski ihtişamlı günlerine kavuşturduklarını vurguladı. Başkan Yılmaz, “Erdek, sadece Balıkesir’in ya da Erdeklilerin yeri değil Türkiye’de herkesin gelip, dinlenmek istediği, anılarını biriktirmek istediği bir yer. Burası kalıcı olarak güzel olsun istiyoruz. Balıkesir’imizin her yeri güzel olsun istiyoruz. Çünkü bizim bir derdimiz var; şehrimizin tüm değer ve güzelliklerini ortaya çıkarmak.” dedi.

“ERDEK’TE; SOKAK SOKAK, CADDE CADDE ÇALIŞIYORUZ”

Erdek’e, doğal gaz gelsin diye çok uğraştıklarını söyleyen Başkan Yücel Yılmaz “Çok şükür bugün doğalgazımız var. Deniz, orman, doğa bize emanet. Bu emanetlere sahip çıkmak için hemen arıtma işine başladık. Altyapıda gereken hizmetleri sunuyor, ilçemizin altyapısını baştan sonra yeniliyoruz. İnsanlar evinde su kesilmesin istiyor, kesintisiz iletişim istiyor. Bunu sağlamak için Erdek’te; sokak sokak, cadde cadde çalışıyoruz. Bir yandan da ilçemizin imajını düzeltmek, marka değerini artırmak ve bu değeri Türkiye’ye anlatmak istiyoruz.” dedi.

BÜYÜKŞEHİR İLE ERDEK, YENİDEN TÜRKİYE’NİN PARLAYAN İNCİSİ OLDU
Sonuç alan bir ekibi olduğunu söyleyen Başkan Yücel Yılmaz “9 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum, bir günü zayi edeceğim diye aklım gidiyor. Balıkesir’de; kaynaklar sonuca, millete hizmete dönüşüyor. Erdek’e kazandırdığımız hizmetlerin sayısını giderek artıracağız.” diye konuştu.