SON DAKİKA
hava 11°Google News

BAŞKAN TOLGA TOSUN’UN İFTARI 2 BİN KİŞİYİ BANDIRMA’NIN EN YENİ YAŞAM ALANINDA BULUŞTURDU

Son Güncelleme :

29 Mart 2024 - 21:10

BAŞKAN TOLGA TOSUN’UN İFTARI 2 BİN KİŞİYİ BANDIRMA’NIN EN YENİ YAŞAM ALANINDA BULUŞTURDU

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Malta Parkı ve Yaşam Alanı’nda geniş katılımlı iftar programı düzenledi. Başkan Tolga Tosun, iftarda hemşehrileriyle vedalaştı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ev sahipliğinde, yapımı büyük ölçüde tamamlanan Malta Parkı ve Yaşam Alanı’nda iftar programı düzenlendi. İftar programına; belediye başkan adayları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile 2000’ini aşkın vatandaş katıldı.

İftar saati öncesinde Paşakent Mahalle Muhtarı Nurten Sarıoğlu, Belediye Başkan Av. Tosun Tosun’a verdiği hizmetler için teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Daha sonra Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun konuşma gerçekleştirerek görev süresince hayata geçirdiği hizmetleri paylaşarak son kez hemşehrilerini selamladı. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Benim için güzel bir veda oluyor. 60 ayı acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle geride bıraktık. Tek amacımız Bandırma’yı en iyi noktaya taşımak, vatandaşlarımızın en iyi şekilde yaşamasını sağlamaktı. Belediye başkanı olduğumuz kısa sürede pandemi dönemi gibi zor süreçler atlattık. Bu dönemi, Bandırma ailesiyle hiç kimseyi ayrıştırmadan bütün kurumlarımızla birlikte çalışarak geçirdik. Kalıcı eserler bırakmak için ekip arkadaşlarımızla çok yoğun şekilde çalıştık. Bizim dönemimizde çok önemli hizmetler yapıldı.

Bugün benim için çok önemli ve güzel bir an. Hem görevimi tamamlıyorum, hem de Bandırma ailesi ile kucaklaşarak yıllardır herkesin söz verdiği ama kimsenin yapamadığı Malta Parkı’nı sizlere kazandırmanın sevincini yaşıyorum. Benden sonra Bandırma’ya hizmet edecek olan adaylarımızdan hangisi seçilirse, onlardan ricam burayı ağaçlandırarak yeşil bir alan olarak kentimize kazandırması. Bütün aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ekip arkadaşlarımıza, personellerimize, buraya gelen herkese ve 5 yıl boyunca bana inanarak destek olan hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Sizleri yanlışlıkla üzdüysem, kırdıysam affola. Hepinizi çok seviyorum,” dedi.