SON DAKİKA
havaGoogle News

BAŞKAN TOLGA TOSUN MECLİSTE AÇIKLADI; EDİNCİK’TEKİ KAPALI PAZAR YERİ İNŞAATI DURDU!

Son Güncelleme :

07 Kasım 2023 - 19:45

BAŞKAN TOLGA TOSUN MECLİSTE AÇIKLADI; EDİNCİK’TEKİ KAPALI PAZAR YERİ İNŞAATI DURDU!

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Kasım Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda Edincik Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projesi’ni üstlenen firmanın konkordato ilan ettiğini duyurdu.

Bandırma Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında Edincik’teki Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projesi ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Bugün aldığım habere göre Edincik Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemizi yapan firma konkordato ilan etmiş,” ifadesinde bulundu.

Belediye Başkanı Tolga Tosun, konu ile ilgili, “Ekonomik açıdan olumsuz dönemlerden dolayı sıkıntılar yaşanıyor. Bugün aldığım habere göre Edincik Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemizi yapan firma konkordato ilan etmiş. 100. Yıl Kapalı Pazar Yeri için ihaleye çıktık ama ihaleye giren bile olmadı. Ciddi şekilde ekonomik sıkıntılar yaşanıyor. Edincik’te firma konkordato ilan etti, yani iflastan bir önceki aşama. Tekrardan ihaleye çıkılacak. Şu an herkes, gerçekten iş yapmaktan kaçıyor.” dedi.

Haber: Umut Osman Sunci