SON DAKİKA
hava 23°Google News

Bandırma’dan Şampiyon Çıktı

Son Güncelleme :

09 Haziran 2023 - 16:50

Bandırma’dan Şampiyon Çıktı

5 Haziran tarihinde Balıkesir’de gerçekleşen “Geleneksel Çocuk Oyunları” il final yarışmalarında “Yağ Satarım Bal Satarım” oyununda il birincisi, “Kaleli Yakar Top” oyununda da il ikincisi olan Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Bandırma Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan makamında kabul ederek ödüllendirildi.

Balıkesir’de düzenlenen “Geleneksel Çocuk Oyunları” il finali yarışmasında, Bandırma Cumhuriyet İlkokulu 2’nci ve 4’üncü sınıf öğrencileri derece aldı.

Geleneksel Çocuk Oyunları yarışmasında, Cumhuriyet İlkokulu 2’nci ve 4’üncü sınıf öğrencileri derece aldı. Yağ Satarım Bal Satarım oyununda 2/E sınıfı öğrencileri il birincisi, Kaleli Yakan Top oyununda ise 4/A sınıfı öğrencileri il ikincisi oldu.

İlkokullar arasında her sene yapılan turnuvada Bandırma Cumhuriyet İlkokulu, okulda turnuva düzenleyerek yarışamaya katılacak öğrencileri belirledi. Balıkesir’de düzenlenen final turnuvasına gitmeye hak kazandılar. Öğrencilerinin başarılarından dolayı gurur duyduğuna dikkat çeken Bandırma Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mustafa Akgül, “Öğrencilerimiz turnuvalarda büyük bir başarıya imza attılar. Başta öğrencilerim olmak üzere, öğretmenlere ve velileri de tebrik ediyorum. Büyük onur ve gurur yaşadık. Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.