SON DAKİKA
hava 10°Google News

BANDIRMA’DA SUÇA GEÇİT YOK

Son Güncelleme :

19 Nisan 2024 - 12:02

BANDIRMA’DA SUÇA GEÇİT YOK

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü görevlilerince kentin çeşitli bölgelerinde yapılan uygulamalarda uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah bulunduran şüphelileri yakalandı.

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, İhsaniye Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, Kızılay Kavşağı’nda yapılan uygulamada bir araçta yolcu olarak bulunan G.G. (35) isimli şahsın yapılan üst yoklamasında, şeffaf poşete sarılı vaziyette 11.39 gram bonzai maddesi ve 0.44 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Bandırma ilçesi genelinde şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapılan uygulamalar kapsamında bir araç içerisinde bulunan; M.G., M.E. Ç. Ve M. S. isimli şahıslara ait 1 adet siyah renkli üzerinde herhangi bir ibare bulunmayan ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait içerisinde 15 adet fişek bulunan şarjör, ayrıca 50 adet 9mm çapında fişek, yapılan detaylı aramada ise 0,69 ve 0.53 gram iki parça halinde metamfetamin olarak değerlendirilen uyuşturucu madde ve bir adet payp ele geçirdi.

Şüpheli şahıslar hakkında tahkikata başlandığı bildirildi.

Halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması, suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması maksadıyla çalışmalara aralıksız olarak devam edileceği belirtildi.