SON DAKİKA
hava 19°Google News

BANDIRMA ROTARY KULÜBÜNE ÖDÜL YAĞDI!

Son Güncelleme :

29 Mayıs 2023 - 15:30

BANDIRMA ROTARY KULÜBÜNE ÖDÜL YAĞDI!

Rotary 2440. Bölge Federasyon Konferansı büyük bir katılım ile Bursa’da gerçekleşti. Rotary Kulüplerinin bir yıllık hizmet öykülerini paylaştığı bu önemli etkinlikte Bandırma Rotary Kulübü aldığı ödüllerle öne çıktı.

Vakıf Komitesi Üstün Başarı Ödülü, Afet Komitesi Ödülü gibi dört farklı dalda ödüle layık görülen Bandırma Rotary Kulübü, Cumhuriyet çalışmaları konusunda ise Guvernör Özel Ödülüne layık görüldü.

Ödüller ve ödül töreni hakkında konuşan Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Uğur: ”Bandırma Rotary Kulübümüz 2022-2023 hizmet döneminde birbirinden kıymetli projelere imza atarak şehrimizde farkındalık yarattı. Çevreden doğaya, Cumhuriyet kazanımlarından Uluslarası çalışmalara kadar çok geniş yelpazede hizmetler sundu. Bu büyük işler sonucunda 2440. Bölge Federasyonumuzdan dört farklı ödüle layık görüldük. Ayrıca Bandırma da gerçekleştirdiğimiz Kurtuluş Günleri etkinliklerimiz, Cumhuriyet Balomuz, Cumhuriyetin değerlerini öne çıkaran faaliyetlerimiz sonucunda “Cumhuriyet Güvernör Özel Ödülüne” layık görüldü. Başarı ile dolu dolu geçen bir yıllık görev süremizden onur duyuyoruz.” dedi.