SON DAKİKA
hava 22°Google News

Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin sponsoru olan Bandırma Nev Hastanesi Müdürü Tayfun Urhan plaket aldı

Son Güncelleme :

25 Eylül 2023 - 12:29

Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin sponsoru olan Bandırma Nev Hastanesi Müdürü Tayfun Urhan plaket aldı

Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 32’inci Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin sponsorlarına plaket töreni düzenlendi. Bandırma Nev Hastanesi Müdürü Tayfun Urhan’da festival sponsorluğu sebebi ile ödülünü Belediye Meclis Üyesi Eren Ülkü’den teslim aldı.

32’inci Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin son akşamında festivale katkı sunan sponsorlar için plaket töreni gerçekleştirildi. 10 milyon liralık bütçeye sahip festivalin tüm giderlerini karşılayan sponsorlar sahnede yerini aldı.

Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen ve ulusal gündemde özgün etkinliklerle yer almayı başaran festivalin sponsorlarına tek tek plaket takdim edildi. Konser öncesi yapılan törende plaketler sponsorlara, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Festival Genel Sekreteri ve Belediye Meclis Üyesi Nüvit Erten, Belediye Meclis Üyesi Av. Merve Polat, Fatma Salı Karabacakoğlu, Belediye Meclis Üyesi Eren Ülkü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Funda Öztemel tarafından takdim edildi.

Sponsorlara plaketleri takdim eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Yaklaşık 14 yıldır bu festivalleri organize ederek farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Uluslar ve uluslararası düzeyde çok büyük konserler gerçekleştiriyoruz. Bu festivaller belediyenin bütçesinden değil, Bandırma’ya katma değer ve iş imkanı sağlayan sponsorlarımız tarafından yapılıyor. Katkı ve değer sağlayan firmalara çok teşekkür ediyoruz.” dedi.