SON DAKİKA
havaGoogle News

“Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’dan Ramazan Ayı Mesajı”

Son Güncelleme :

22 Mart 2023 - 15:26

“Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’dan Ramazan Ayı Mesajı”

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, on bir ayın sultanı mübarek ramazan-ı şerif dolayısıyla mesaj yayınladı.

Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine değinen Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, şu ifadelere yer verdi, “Ramazan Ayı, maneviyatın zirve yaptığı, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızın pekiştiği çok özel bir aydır. Ülke olarak yakın zaman önce, yine bu duygularla bütünleşerek her kesimiyle seferber olduğumuz büyük bir afet yaşadık.

Ne yazık ki Kahramanmaraş merkezli meydana gelen yıkıcı depremler sonucu, on binlerce yurttaşımız hayatını kaybetti. Kayıplarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum.

Bandırmamız, her bireyiyle el ele, gönül gönüle vermiş, aile kültürüyle bütünleşmiş bir kent olduğunu, bu afet sürecinde de bir kez daha gösterdi. Kentimiz eşine az rastlanacak türden büyük bir dayanışmayla bütünleşerek afet bölgesine yardım elini uzattı. Belediye Başkanı olmaktan gurur duyduğum bu güzel kentin her ferdine, bir kez daha teşekkür ediyorum.

Birlik, beraberlik ve dayanışmaya fazlası ile ihtiyaç duyduğumuz bu Ramazan Ayı’nda da yine gönül birlikteliğimizi sağlamak, lokmamızı, aşımızı paylaşmak üzere büyük iftar sofralarımızı hep beraber kuracağız. Ramazan Ayı boyunca Cumhuriyet Meydanı’nda kurmuş olduğumuz büyük iftar sofralarında oruçlarımızı binlerce vatandaşımızla beraber açacak, gönül birlikteliğimizi sağlayacağız.

Ramazan Ayı’nın güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ay olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bandırmalı hemşehrilerim başta olmak üzere İslam dünyasının Ramazan Ayı’nı en içten duygularla kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dileklerimle sevgiler, saygılar sunuyorum.”