SON DAKİKA
hava 11°Google News

AVAZ SAHAYA İNDİ, VATANDAŞ SAHİPLENDİ

Son Güncelleme :

11 Mart 2024 - 10:13

AVAZ SAHAYA İNDİ, VATANDAŞ SAHİPLENDİ

Bağımsız Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Avaz, gerçekleştirdiği saha çalışmalarında vatandaş ve esnafla bir araya geldi. Genç aday Avaz büyük ilgi gördü.

Bağımsız Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Avaz, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gerçekleştirdiği saha ziyaretlerinde vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen genç aday, büyük ilgi görüyor. Cesareti ve attığı adımlarıyla büyük ilgi toplayan Belediye Başkan Adayı Tolga Avaz, destekçilerinden güzel geri dönüşler alıyor.

Belediye Başkan Adayı Tolga Avaz, gerçekleştirdiği buluşmalar ile ilgili açıklamada bulunarak, “Halk, Dursun Mirza ve Cemal Öztaylan gibi isimlerden artık bıkmış durumda ve bize destek vereceklerini belirtiyorlar. Bu buluşmalarda projelerinizi anlatma fırsatı buluyor ve olumlu tepkiler alıyoruz. Hemşehrilerimizin desteği bizim için çok önemli. Bandırma’nın geleceği için yaptığımız çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz.,” diye konuştu.

Belediye Başkan Adayı Tolga Avaz, saha çalışmalarının önemini vurgulayarak, doğrudan vatandaşlarla buluşmanın kendilerine yol gösterici olduğunu ifade etti.