SON DAKİKA
hava 19°Google News

Atatürk fotoğrafıyla yaptığı hareket infial yaratmıştı! Gözaltına alındı

Son Güncelleme :

20 Eylül 2023 - 10:18

Atatürk fotoğrafıyla yaptığı hareket infial yaratmıştı! Gözaltına alındı

Türkiye’de bir lisede çekildiği iddia edilen görüntülerde, bir öğrenci elindeki ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait fotoğrafla uygunsuz hareketlerde bulundu. Görüntüler infial yarattı. İstanbul Valiliği şahsın gözaltına alındığını duyurdu.

Bir lisede kayda alındığı iddia edilen görüntülerde, bir öğrenci elindeki Atatürk fotoğrafıyla uygunsuz hareketler sergiledi. Gencin o anlarına tepki yağdı.

ATATÜRK FOTOĞRAFIYLA UYGUNSUZ HAREKETLER YAPTI

Türkiye’de bir lisede çekildiği öne sürülen görüntüler infial yarattı. Görüntülerde bir lise öğrencisinin elindeki ulu önder Atatürk fotoğrafıyla uygunsuz hareketlerde bulunduğu görüldü.

GÖRÜNTÜLERE TEPKİ YAĞDI

Görüntülerde lise öğrencisinin uzun süre güldüğü anlar yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları görüntülere sert tepki gösterdi.

VALİLİK:ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Valilikten yapılan açıklamada “20.09.2023 günü sosyal medya mecralarında paylaşılan görüntülerde bir şahsın Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafına yönelik müstehcen hareketler sergilediği görülmüş, şahısla ilgili kimlik tespiti yapılmıştır. Bahse konu eylemi gerçekleştiren A.E.S (17) yakalanarak gözaltına alınmış olup, olayla ilgili adli ve idari süreç başlatılmıştır.” denildi.