SON DAKİKA
havaGoogle News

AKGÜN HUKUK BÜROSU HİZMETE GİRDİ

Son Güncelleme :

23 Aralık 2023 - 16:01

AKGÜN HUKUK BÜROSU HİZMETE GİRDİ

Akgün Hukuk Bürosu, Bandırma’nın hukuki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere Atatürk Caddesi’nde kapılarını açtı.

Akgün Hukuk Bürosu, deneyimli kadrosuyla müvekkillerine etkin ve güvenilir bir hukuki destek sağlamaya hazır. Mesleklerinde uzun yıllar deneyime sahip Avukat Seda Akgün ve Avukat Gözde Parlayan tarafından hayata geçirilen, “Akgün Hukuk Bürosu” açılış töreniyle hizmete girdi. Açılış törenine Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, Bandırma Belediye Meclis Üyesi Av. Merve Polat, Gönen Ticaret Odası Başkanı İsmail Mutlu, Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu ve birçok vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Programın açılış konuşmasını Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun gerçekleştirdi. Tosun, “Meslektaşlarımla beraber olmaktan ve Hukuk Büro’larının açılışını gerçekleştirmekten büyük onur ve gurur duyuyorum. Avukatlık kolay bir meslek değil. Avukat Gözde ve Avukat Seda hanım yıllardır kendilerimi ispatlamış ve kanıtlamış avukatlar. Bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlikle açtıkları büroda beraber olacaklar. Arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Kendi bürolarını açtığı için mutlu olduğunu belirten Av. Seda Akgün, “Mesleğimin 6’ncı yılına kendi hukuk büromuzla başlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Avukatlığa ilk adım atarken avukatlık ruhsat töreninde hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağımıza and içeriz. Akgün Hukuk Bürosu olarak en büyük temennimiz bu. Yeminimize sadık bir şekilde hukukun her alanında, hukuki hizmet ve danışmanlık hizmeti vermektir. Bu süreçte öncelikle birbirimize destek olarak güven ve özveriyle birlikte yola çıktığım yol arkadaşım Avukat Gözde Parlayan’a, değerli eşim Efecan Akgün’e ve her 2 ailem Balkız ve Akgün ailelerine teşekkür ederim.” diye konuştu.

Mesleğinin 10. yılına adım atan Av. Gözde Parlayan, “Mesleğimin 10’uncu yılında Avukat Seda Akgün’ün ortalık teklifini değerlendirerek bir yola çıktık. Bu yolda bana güvenini esirgemediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bugün açılışımızda yanımızda olan ve bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler.” dedi.