SON DAKİKA
havaGoogle News

AK Partili Vekil Adaylarından Bandırma çıkarması

Son Güncelleme :

30 Nisan 2023 - 15:11

AK Partili Vekil Adaylarından Bandırma çıkarması

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayları, Bandırma’ya adeta çıkarma yaptı. Cumhuriyet Meydanı’nda coşkuyla karşılanan vekil adayları, Bandırma’nın dört bir yanına dağılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Balıkesir’in incisi liman kenti Bandırma’ya adeta çıkarma yapan AK Parti Milletvekili adayları; İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Pakize Mutlu Aydemir, Mehmet Aydemir, Ahmet Gür ve Eşref Uslu vatandaşlar ve AK Parti Teşkilatları tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda coşkuyla karşılandı. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan da ziyaretler boyunca vekil adaylarıyla birlikte ilçede ayak basmadık yer bırakmadı.

SEVGİ SELİYLE KARŞILANDILAR
Cumhuriyet Meydanı’ndaki coşkulu karşılamanın ardından Bandırma’nın dört bir yanına dağılan vekil adayları vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını her gittikleri yerde vatandaşlara ileten vekil adayları, Bandırma’nın kırsalından merkezine her karış toprağında sevgi seli ve muhabbetle karşılandı.

BANDIRMA’NIN NABZINI TUTTULAR
Sivil Toplum Kuruluşları, pazar yerleri, işletmeler, kahvehaneler ve sokaklarda vatandaşın nabzını tutan vekil adayları, Türkiye Yüzyılı’nın; ülkeye, Balıkesir’e ve Bandırma’ya olacak getirilerini bir bir anlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Kırsal Dönüşüm Projesi” nin detaylarını, kırsal mahallelerde çiftçilik yaparak geçimini sağlayan vatandaşlara ayrıntılı bir şekilde aktaran vekil adayları, Türkiye’de AK Parti birinci parti olduğu sürece; tarımdan hayvancılığa, sanayiden teknolojiye, eğitimden sağlığa her alanda büyük gelişmeler yaşanacağını belirtti.