SON DAKİKA
havaGoogle News

AK PARTİ BANDIRMA İLÇE TEŞKİLATI’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Son Güncelleme :

19 Aralık 2023 - 19:45

AK PARTİ BANDIRMA İLÇE TEŞKİLATI’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ankara’da düzenlenen temayül yoklamasına katıldı.

 

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte Ak Parti Genel Merkezi’nde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için düzenlenen temayül yoklamasina katıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Mehmet Doğan, Balıkesir’i tekrar AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacaklarını Bandırma’ya ise hak ettiği hizmeti AK Parti Belediyeciliği ile getireceklerini belirtti.

 

Mehmet Doğan, açıklamasında, “Aday Belirleme sürecinde Ak Parti olarak her zaman olduğu gibi teşkilatlarımızın görüşü çok önemli, her seçim öncesinde olduğu gibi Seçim İşleri Başkanlığımız bölge bölge teşkilatımızdan Belediye Başkanlıkları için düşündükleri isimleri alıyor ve aday belirleme sürecini tamamliyor. Bizim Balikesirimizin yeniden Ak Belediyecilik ile buluşacağından, hizmetlere tüm hızıyla devam edeceğinden şüphemiz yok. Bizde Bandırma için canla başla çalışacak ve Bandirmamiza hak ettiği hizmeti Ak Parti Belediyeciliği ile getireceğiz,” dedi.