SON DAKİKA
havaGoogle News

AK PARTİ BALIKESİR TEŞKİLATI TAM KADRO CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BULUŞTU

Son Güncelleme :

19 Aralık 2023 - 22:30

AK PARTİ BALIKESİR TEŞKİLATI TAM KADRO CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BULUŞTU

Balıkesir AK Parti Teşkilatı, Ankara Buluşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Yerel seçim stratejileri için önemli konular ele alındı.

 

AK Parti Balıkesir teşkilatı, tam kadro Ankaradaydı. Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur liderliğindeki heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

 

Toplantıda Balıkesir Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İl Başkanı Mehmet Aydemir, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları da hazır bulundu. Temayül sonrası yapılan toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından AK Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel de söz alarak Bandırma için önemli bilgilendirmelerde bulundu.

 

Öğrenilen bilgilere göre, Oya Yücel’in Çarşamba gününü de Ankara’da geçireceği, Perşembe günü ise Bandırma’da olması bekleniyor. Toplantıda dile getirilen konuların, yerel seçimlerde AK Parti’nin stratejilerine ışık tutacağı belirtilirken, Balıkesir AK Parti kadrosu Ankara buluşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.