SON DAKİKA
hava 32°Google News

AHMET AKIN, YÜCEL YILMAZ’A BAŞARI DİLEDİ; “KUVVET BİRLİKTEN, KARDEŞLİKTEN DOĞAR”

Son Güncelleme :

28 Aralık 2023 - 10:51

AHMET AKIN, YÜCEL YILMAZ’A BAŞARI DİLEDİ; “KUVVET BİRLİKTEN, KARDEŞLİKTEN DOĞAR”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret eden CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, ülke siyasetinin özlemini duyduğu hoşgörü çerçevesinde bir açıklama yaptı. Akın, ziyaretin ardından, “Kuvvet birlikten, kardeşlikten doğar. Halkımız ne karar verirse versin, hizmetler devam edecek. Saygı hiç bitmeyecek,” dedi.

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ahmet Akın, bu ziyaretin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama gerçekleştirerek, “Kuva-yi Milliye, milletin kuvveti demek. Kuvvet birlikten, kardeşlikten doğar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ı ziyaret ettim, başarılar diledim. Halkımız ne karar verirse versin, hizmetler devam edecek. Saygı hiç bitmeyecek,” dedi.

“Kendisine kampanyası boyunca başarılar diledim.” diye açıklamasına devam eden Ahmet Akın, “O da zarafeti ve beyefendiliği ile beni misafir etti. 31 Mart’ta halkımız ne karar verirse versin hizmetler devam edecek. Saygı hiç bitmeyecek. Çünkü hangi partiden olursak olalım, Balıkesir hepimizin kenti, hepimizin sevdası,” ifadeleriyle açıklamasını noktaladı. / Umut Osman Sunci