SON DAKİKA
hava 18°Google News

ADAY ADAYI METİN OK, “SOKAĞI BİLMEYEN, BELEDİYEYİ BİLEMEZ”

Son Güncelleme :

02 Aralık 2023 - 14:35

ADAY ADAYI METİN OK, “SOKAĞI BİLMEYEN, BELEDİYEYİ BİLEMEZ”

Geçtiğimiz günlerde Bandırma Belediye Başkanlığı’na Aday Adaylığı’nı açıklayan Metin Ok, CHP İlçe Örgütü’nde düzenlediği basın toplantısında, aday olması durumunda gerçekleştireceği çalışma ve projeleri anlattı.

 

Metin Ok, CHP İlçe Örgütü’nde basın ve partililerle bir araya gelerek aday adaylığı ile ilgili açıklama yaptı. Metin Ok konuşmasına, daha önce Belediye Başkan Yardımcılığı, Belediye Meclis üyeliği ve İlçe Örgütü Başkanlığı görevlerini yürüttüğünü hatırlatarak başladı. Metin Ok, “Bilgim ve tecrübem var. Bu şehir için ne yapmam gerektiğini biliyorum. Sokağı bilmeyen, belediyeyi bilemez. Belediyeyi bilmeyen de Belediye Başkanlığı yapamaz. Ben hem sokağı hem belediyeyi biliyorum,” dedi.

 

Konuşmasını sürdüren Metin Ok, “Bu şehrin, işsiz gençlerini, ekmek parası kazanan emekçilerini ve üniversite okumaya gelen öğrencileri anlıyorum. Bu şehir için, proje geliştiren, bilgili ve tecrübeli, bir çoğu akademisyenlerden oluşan ekimble çalışıyorum. Bu şehre hizmet etmeye adayım. Yaklaşık 3 yıl, Belediye Başkan Yardımcılığı yaptım. Kapıma kim geldiyse yardım etmeye çalıştım. Kapım hep açık oldu,” ifadesinde bulundu.

 

Bu şehrin sorunlarına hakim olduğunu anlatan Metin Ok, “Amacım Bandırma’ya seviye atlatmak. Bunu yapabilecek bilgiye ve donanıma sahibim,” diye konuştu.

 

Haber: Umut Osman Sunci