SON DAKİKA
hava 18°Google News

ADAY ADAYI DURSUN MİRZA GÜMAMED’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

04 Aralık 2023 - 18:02

ADAY ADAYI DURSUN MİRZA GÜMAMED’İ ZİYARET ETTİ

CHP Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Dursun Mirza, Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği GÜMAMED’i ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Geçtiğimiz günlerde CHP’den Bandırma Belediye Başkanlığı’na Aday Adaylığı’nı açıklayan Dursun Mirza, saha çalışmalarıma ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda GÜMAMED’i ziyaret eden Mirza, kısa bir açıklama yaparak, daha yaşanılabilir bir Bandırma için mücadele ettiklerini kaydetti.

 

Mirza açıklamasında, “Ben hiçbir zaman toplumsal mücadeleden ve Bandırma’dan kopmadım. Basını çok önemsiyorum. Basın hem siyasetçiler, hem de toplum için çok önemli. Çok kutsal bir meslek. Bizler kendimizi doğru ifade edebilmek için basının aracılığına büyük önem veriyoruz. Ben iddialı bir siyasetçiyim. Bandırma halkımın teveccühü, gösterdiği ilgi, alaka ve yapılan anketler üzerine tekrar aday adayı olmaya karar verdim. Süreç devam ediyor, inşallah aday olarak çıkıp Bandırma’da CHP yerel iktidarını sağlamaya çalışacağız. Geçmişte büyük projeler ortaya koyduk. Yeni projelerimiz ile Bandırma’nın sorunlarını çözmek istiyoruz. Daha yaşanılabilir bir Bandırma için mücadele ediyoruz,” dedi.

Haber: Umut Osman Sunci