SON DAKİKA
havaGoogle News

A. ADAYI OYA YÜCEL YENİ YILI BANDIRMALILARLA BİR ARADA KUTLADI

Son Güncelleme :

01 Ocak 2024 - 12:26

A. ADAYI OYA YÜCEL YENİ YILI BANDIRMALILARLA BİR ARADA KUTLADI

AK Parti Bandırma A.Adayı Oya Yücel, yeni yılı 31 Aralık akşamı çalışanlarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek kutladı.

 

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Oya Yücel, yeni yılı Bandırmalılarla karşıladı. Oya Yücel, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisi, Altıyüzevler 112 Acil Servis Çağrı Merkezi, 17 Eylül Polis Merkezi Amirliği, Nöbetçi Kapıdağ Eczanesi ve Gürer Eczanesi’ni ziyaret ederek çalışan ve vatandaşların yeni yılını kutladı.

 

Yücel, hastane ziyaretinde sağlık çalışanlarına minnettarlık duyduğunu belirterek, “İnsan sağlığı için fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin yeni yılını kutluyorum ve hepsine sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum,” ifadelerini kullandı.

 

Yücel, karakol ziyaretinde, “Her an ve her koşumda, vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak adına fedakarlıkla görev yapan tüm polislerimizin yeni yılını tebrik ediyor, vatan için görevlerini yerine getirirken şehadet şerbetini içen polislere rahmet, ailelerine başsağlığı, gazilere ise hayırlı bir ömür diliyorum,” diye konuştu.

 

Yücel, nöbetçi eczaneleri ziyaretinde, çalışan personel ve vatandaşların 2024 yılının sağlıklı, mutlu, başarılı ve güzel geçmesi temennisinde bulundu.