TUSAŞ'ın stajyer mühendis programı için başvurular başladı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

TUSAŞ’ın stajyer mühendis programı için başvurular başladı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından Türkiye’nin nitelikli insan kaynağının artırılmasına yönelik hayata geçirdiği Senin Kariyer Yolun (SKY) Stajyer Mühendis Programı’na başvurular başladı.

Bandırma Düğün Salonu

TUSAŞ’ın stajyer mühendis programı için başvurular başladı
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 22:23

TUSAŞ, her sene gençlerin yoğun ilgi gösterdiği program kapsamında müracaat toplamaya başladı. TUSAŞ ile sözleşmesi bulunan üniversitelerden ilgili mühendislik dallarında eğitim gören 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin dahil edileceği program, Kasım 2020 döneminde başlayacak. Programa kabul gören öğrencilerin uzmanlık dallarına göre yönlendirileceği program Mayıs 2021’e kadar devam edecek.

Milli havacılık ve uzay projelerini ülkeye kazandırmak için faaliyetlerini sürdüren TUSAŞ’ın söz konusu programı, sunmuş olduğu sosyal imkanların beraberinde Türkiye’nin havacılık tarihindeki en önemli projelerde gençlerin aktif görev almasına olanak sağlıyor.

Bu yıl makine, elektrik – elektronik/haberleşme, havacılık, uçak, uzay, bilgisayar, imalat, metalurji ve malzeme, kimya, mekatronik mühendisliği bölümlerinden öğrencilerin kabul edileceği program, TUSAŞ’ın Ankara, İstanbul ve Bursa yerleşkelerinde gerçekleştirilecek.

Milli projelere yakından tanıklık etme olanağı sağlayacak SKY Stajyer Mühendis Programı ile öğrenciler, mühendislik pratiği ve farkındalığının beraberinde üniversitelerde öğrendikleri bilgileri, TUSAŞ’ın kaliteli mühendis ve teknisyenleri sayesinde pratiğe dönüştürme olanağına sahip olacak.

Staj programına müracaatlar için son tarih 27 Eylül olarak açıklandı. Program ilişkin bilgi ve müracaat için “www.Seninkariyeryolun.Com” ve “www.Vizyonergenc.Com” siteleri ziyaret edilebilecek.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.