Tabutu yatağı zannedip yattı dehşeti yaşadı! Diri diri gömdüler - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Tabutu yatağı zannedip yattı dehşeti yaşadı! Diri diri gömdüler

Bandırma Düğün Salonu

Tabutu yatağı zannedip yattı dehşeti yaşadı! Diri diri gömdüler
Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 10:32

Bolivya’da yerli bir halk geleneğinin törenine katılan 30 yaşındaki Victor Hugo Mica Alvarez, alkolün dozunu kaçırınca, tabutu yatağı zannetti ve yattı uyudu. Tuvaleti gelince uyanan Alvarez, diri diri toprağa gömüldüğünü fark etti.

Arjantin, Paraguay ve Bolivya’ya yayılmış yerli bir nüfus olan Güney Amerika’nın Toba halkına adanmış bir törene 30 yaşındaki Victor Hugo Mica Alvarez de katıldı. Alvarez’in katıldığı bu törenin sonunda içi boş bir tabut Pachamamma’ya ya da Toprak Ana’ya bırakılıyordu. Fakat törende çokça alkol alan Alverez, o tabutu yatağı sandı ve içine girip uyudu. Tören gereği tabut gömülürken ise içinde Alvarez’in olduğu fark edilmedi. Tabutla beraber toprağa diri diri gömülen adam, tuvalete gitmek için yerinden kalkmaya çalışınca ise neye uğradığını şaşırdı.

Törenin büyük bir bölümünü hatırlamadığını dile getiren Alvarez, “Dans etmeye gittik. Hatırladığım tek şey yatağımda olduğumu sandım ve tuvaletimi yapmak için kalktığımda hareket edemiyordum. Üzerimdeki ağırlığı itmeye başladığımda camını kırdım. Camdan içeri toprak girmeye başladı. O anda gömüldüğümü anladım. Kendi çabalarımla dışarı çıktım” dedi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.