Sokak Hayvanlarına Emni̇yet Güçleri̇ Sahi̇p Çıktı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Sokak Hayvanlarına Emni̇yet Güçleri̇ Sahi̇p Çıktı

Bandırma Düğün Salonu

Sokak Hayvanlarına Emni̇yet Güçleri̇ Sahi̇p Çıktı
Son Güncelleme :

22 Ocak 2022 - 16:40

Balıkesir’in Manyas ilçesinde etkili olan kar yağışı sokak hayvanlarını da olumsuz etkiledi. Manyas İlçe Jandarma ve İlçe Emniyet Amirliği ekipleri ilçe merkezi ile kırsal mahalle yollarında mahsur kalan hayvanlara yardım ellerini uzatıyorlar.

Manyas İlçe Emniyet Amirliği ekipleri ilçe merkezinde ki sokak hayvanlarına yem verirken, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ise sokak hayvanları için sorumluluk alanında devriye gezerek doğal yaşama besin bırakıyor. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri devriye sırasında Gönen karayolunda yaralı bir kartala rastlayarak Kuş Cenneti Milli Parklar Müdürlüğüne haber verdiler.

Sokak hayvanlarıyla ilgili besleme çalışmaları ilçede devam ederken kar yağışı nedeniyle ilçede de ulaşımın sağlanamadığı yol kalmadığı ve tümünün Karayolları, Balıkesir Büyükşehir ve Manyas Belediyesi ekipleri tarafından ulaşıma açıldığı belirtildi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.