Sinema salonlarında bu hafta 6 film vizyona girdi - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Sinema salonlarında bu hafta 6 film vizyona girdi

Bandırma Düğün Salonu

Sinema salonlarında bu hafta 6 film vizyona girdi
Son Güncelleme :

27 Haziran 2022 - 10:07

Elvis
Yumrukları Gevşetmek
Sünnet Çocuğu
Gizemli Köy
Siyah Telefon
Çılgın Kuşlar

“Romeo Juliet” ve “Muhteşem Gastly” filmlerinin yönetmeni Baz Luhrmann’ın yeni filmi “Elvis”, müziğin efsane ismi Elvis Presley’nin hayatını beyaz perdeye taşıyor.

Austin Butler’ın Elvis Presley’i canlandırdığı filmde, ünlü oyuncular Tom Hanks ve Olivia Dejonge rol aldı.

Presley ve menajeri Albay Tom Parker arasındaki karmaşık ilişkiyi gözler önüne seren film, Elvis Presley’in müziğinin gelişimini ve unutulmaz bir müzisyene dönüşmesinin hikayesini ele alıyor.

“Yumrukları Gevşetmek”

2021 Cannes Film Festivali’nde Belirli Bir Bakış Ödülü’ne layık görülen “Yumrukları Gevşetmek” adlı filmde, başrolleri Milana Aguzarova, Alik Karaev, Soslan Khugaev, Khetag Bibilov ve Arsen Khetagurov paylaştı.

Kuzey Osetya’daki eski bir maden kasabasında sevdiği ama kendisini bunaltan ailesinden uzaklaşmaya çalışan bir kadının hikayesini beyaz perdeye aktaran filmi Rus sinemacı Kira Kovalenko yönetti.

“Sünnet Çocuğu”

Aydemir Akbaş’ın senaryosunu yazdığı, yönettiği ve başrolünde oynadığı “Sünnet Çocuğu”, at yarışı ve kumar sebebiyle aldığı borçları ödeyemeyen bir adamın hikayesini anlatıyor.

“Gizemli Köy”

Özcan Yiğit’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Gizemli Köy”, korku filmi sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Filmde, Toygun Ateş, Selahattin Taşdöğen, Eyüp Ergüven, Gülşah Susam ve Şengül Gökçen rol aldı.

“Siyah Telefon”

Ethan Hawke, Jeremy Davies, James Ransone, Madeleine McGraw ve J. Gaven Wilde’nin başrollerinde oynadığı “Siyah Telefon” gerilim meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Scott Derrickson’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, çocukları hedef alan bir seri katil tarafından kaçırılıp ses geçirmez bir bodrumda tutulan 13 yaşındaki Finney’nin, odada yer alan ve bağlantısı bulunmayan siyah telefon aracılığıyla katilin önceki mağdurlarıyla iletişime geçmesi sonrası yaşananları konu ediniyor.

“Çılgın Kuşlar”

James Snider’in animasyon filmi “Çılgın Kuşlar”, ilkbaharda Fernville’de orman hayvanları arasında bir gelenek haline gelen şarkı yarışmasını işliyor.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.