Selim Panç'tan, Bandırma Cumhuriyet Meydanında Gereksiz Şov - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Selim Panç’tan, Bandırma Cumhuriyet Meydanında Gereksiz Şov

Bandırma Düğün Salonu

Selim Panç’tan, Bandırma Cumhuriyet Meydanında Gereksiz Şov
Son Güncelleme :

17 Kasım 2022 - 17:35

CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, Balıkesir’deki su ücretlerinin düşürülmesi için Bandırma Cumhuriyet meydanında imza kampanyası başlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir halkının beklediği su indiriminin görüşülmesi için talimat vermişti. Su fiyatlarına olabilecek indirimin görüşülmesini isteyen Başkan Yücel Yılmaz, 16 Kasım Çarşamba saat: 10.00’da Plan, Bütçe ve Tarife Komisyonu’nu toplayarak görüşmeleri başlatmıştı. Toplantının ardından indirim oranı belli olacak şeklinde basına bilgi verilmişti. CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, suya yapılacak indirimlerin görüşmeleri ve toplantının yapıldığı sırada gereksiz bir şov yaparak Bandırma Cumhuriyet meydanında imza kampanyası başlattı. İmza kampanyası devam ederken BASKİ Genel Kurulu Plan ve Bütçe Komisyonunun toplantısında alınan kararla su faturalarına ortalama %40 oranında indirim geldi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.