Peugeot'dan yeni nesil elektrikli SUV: Peugeot 2008 - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Peugeot’dan yeni nesil elektrikli SUV: Peugeot 2008

Peugeot, otomotiv dünyasında tamamen yeni bir deneyim yaşamak isteyenler için yeni Peugeot SUV 2008’i sundu.

Bandırma Düğün Salonu

Peugeot’dan yeni nesil elektrikli SUV: Peugeot 2008
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 22:24

Peugeot açıklamasına göre, firma, otomotiv dünyasında bütünüyle yeni bir  tecrübe yaşamak isteyenler için yeni SUV 2008’i sunuyor.

Yenilikçi ve heyecan verici bir otomobil bilgi birikimi yaşatma vizyonuyla  hareket eden Peugeot, çok yönlü bir sürüş bilgi birikimi için oldukça çağdaş bir  yorum getiriyor.

Yeni Peugeot SUV 2008, boyutlarıyla gerçek bir SUV duruşu ortaya  koyarken oldukça kuvvetli ve özgün bir tasarım yaklaşımıyla dikkati çekiyor.

Peugeot’nun sahibi olduğu bilgi birikiminden ve tecrübeden sonuna kadar  yararlanan yeni nesil SUV, yeni nesil i-Cockpit 3D de dahil olmak üzere en  gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Yenilikçi güç ve aktarma organlarıyla ön plana çıkan Peugeot SUV 2008,  kullanıcıya elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere her biri yüksek verimlilik  seviyesine sahip 3 farklı motor seçeneğinden birini seçme olanağı tanıyor.

Peugeot SUV 2008, şirketin geleceğe dair heyecan ve güven verici  vizyonunu yansıtmakla beraber kullanıcılara ihtiyaç duydukları mobilite çözümünü  sağlıyor.

Yeni SUV ayrıca, Peugeot ürün gamını başarıyı getiren değerleri  bünyesinde barındırmakla kalmıyor, tasarım, inovasyon ve teknoloji noktasında daha da ileriye taşıyor.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.