Özenel Zeytincilik; 2. İstanbul Peynir Fuarı Yenikapıda Ziyaretçilerine Açıldı. - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Özenel Zeytincilik; 2. İstanbul Peynir Fuarı Yenikapıda Ziyaretçilerine Açıldı.

Bandırma Düğün Salonu

Özenel Zeytincilik; 2. İstanbul Peynir Fuarı Yenikapıda Ziyaretçilerine Açıldı.
Son Güncelleme :

05 Mart 2022 - 12:21

2. İstanbul Peynir Fuarı Yenikapıda ziyaretçileriyle buluştu. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve 200 çeşidiyle dünyanın en zengin peynir kültürlerinden birine sahip olan Türkiye’nin peynir, zeytin ve zeytinyağı çeşitliliğinin tanıtılmasını hedefleyen 2. İstanbul Peynir Fuarı, 3-6 Mart 2022’de İstanbul’da Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilmeye başlanıldı.

Özenel Zeytincilik Erdek işletme yetkilisi Emre Ertem TIRIK ; “Ürünlerimizi restoran, kafe ve otellerle gurme marketler yoğun ilgi gösterdi. Bu ilgiden oldukça memnunuz. 2. İstanbul Peynir Fuarı’nın katkılarıyla yurt dışı müşterilerinin de fuara davet edilmesiyle birlikte gerçekten bu yoğun ilginin bizlere katkı sağlayacağına inanıyorum. ” dedi.

Özenel Zeytincilik Mustafa Kırgül tarafından 1960 yıllarında kurulmuş olup 1981 yılında Erdek’te perakende satışa başlamıştır. Günümüzde Mustafa Kırgül’den bayrağı devralan Emre Ertem Tırık tarafından Özenel Zeytincilik markası kalitesini ve güvenini kanıtlamıştır.

Yalı Mahallesi Hükümet Caddesi No:29/A
Balıkesir – Erdek

Telefon: (0266) 835 13 58
Cep : 0539 746 42 13
Cep : 0532 557 23 41
www.ozenelzeytin.com

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.