Oyun canavarı Excalibur G780 satışa sunuldu - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Oyun canavarı Excalibur G780 satışa sunuldu

Excalibur, oyun ve performans dünyasına yeni deneyimler sunan dizüstü bilgisayarı G780’i satışa sundu.

Bandırma Düğün Salonu

Oyun canavarı Excalibur  G780 satışa sunuldu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 22:23

Yüksek performansa ve hıza sahip olmayı isteyen oyun tutkunları, mimarlar, tasarımcılar ve öğrenciler için özel şekilde tasarımı yapılan Excalibur G780, ailenin en geniş ekranlı üyesi olarak öne çıkıyor. İnce çerçeveli monitörü, Intel 10.Nesil işlemcisi, kuvvetli ekran kartı alternatifleri ve soğutma çözümü teknolojisi ile öne çıkan G780, etkin performans arayan kullanıcılara yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği sunuyor.

OYUN VE PERFORMANS DÜNYASINDA İYİ BİR DENEYİM

Mobil tasarımı ile oyun ve performans dünyasına yeni bir tecrübe sunmayı amaçlayan Excalibur G780, 17 inç 300 NIT ve 144Hz monitörü, Intel 10. Nesil Core işlemcisi, RGB Klavyesi, 8mm’lik ince çerçevesi, en güncel NVIDIA RTX ekran kartları ile kullanıcılara yüksek ekran bilgi birikimi sunuyor. Farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre zengin konfigürasyon alternatifleri bulunan yeni Excalibur G780, oyun ve performans dünyasında iyi bir tecrübe vadediyor.

oyun canavari excalibur g780 satisa sunuldu 0

3 FARKLI EKRAN KARTI SEÇENEĞİ

3 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçilebiliyor ve 6GB’a kadar artan harici ekran kartı belleği ile performans avantajı elde edilebiliyor.

Sadece RTX ekran kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde yüzde 40 daha net ve akıcı görüntüler elde edilirken, “Deep Learning Super Sampling” ve “Advanced Shading” teknolojisiyle de her detaya hakim olma avantajı sunuluyor.

Çizim programlarını kullanırken veya rekabet oyunları oynarken işlemcinin, ekran kartının ve tüm sistemin serin kalması bilgisayarın performansı için önem taşıyor. Bilgisayarın etkili bir soğutma çözümü sistemi sunduğundan emin olunması gerekiyor. Excalibur G780’in güçlü fanı ve akıllı turbo soğutma sistemi ile oyun ve bilgisayar performansı yüksek seviyede tutulabiliyor.

oyun canavari excalibur g780 satisa sunuldu 1

Intel en yeni lanse ettiği WIFI 6 kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablolara bağlı kalmadan her yerde çalışmaya ve oynamaya kesintisiz devam edilebilecek G780, bir önceki nesile göre yaklaşık yüzde 25’e varan daha geniş kapsama alanı ve daha hızlı çözümler sunuyor.

Excalibur G780 bilgisayarı, www.casper.com.tr sitesinde konfigüre edilerek, ihtiyaçlara göre tasarlanabiliyor.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.