Organlarıyla 3 Hastaya Umut Oldu - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Organlarıyla 3 Hastaya Umut Oldu

Bandırma Düğün Salonu

Organlarıyla 3 Hastaya Umut Oldu
Son Güncelleme :

09 Temmuz 2022 - 17:55

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşen Ali Demirarslan’ın (56) bağışlanan organları 3 kişiye umut oldu.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 gün önce beyin kanaması teşhisiyle tedavi altına alınan Ali Demirarslan’ın, Kurban Bayramı’nın 1. günü beyin ölümü gerçekleşti. Ailesi Ali Demirarslan’ın, 4 yıl önce yine beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybeden oğlunun organlarını bağışladığını belirtti. Bu sebeple aile, Ali Demirarslan’ın organlarını bağışlama kararı aldı. Demirarslan’ın iki böbreği ve karaciğeri, yapılan operasyonla alındı. Ali Demirarslan’ın bir böbreği Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, bir böbreği Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, karaciğeri ise yine Bursa’da özel bir hastanede tedavi gören 3 hastaya nakil edilecek.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.