MYB Tekstil İş Elbiseleri Kumaş Seçiminde Nelere Dikkat Ediyor - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

MYB Tekstil İş Elbiseleri Kumaş Seçiminde Nelere Dikkat Ediyor

Bandırma Düğün Salonu

MYB Tekstil İş Elbiseleri Kumaş Seçiminde Nelere Dikkat Ediyor
Son Güncelleme :

02 Kasım 2022 - 17:31

İş elbiseleri üretiminde adını duyuran MYB Tekstil, tasarımlarında personel sağlığını, güvenliğini ve rahatlığını sağlayan modeller üretiyor. Yurtiçi ve yurtdışı personel kıyafeti taleplerini, üretici firma kalitesiyle karşılıyor. Her mevsim hava şartlarına uygun olan kıyafet üretimlerinde, mevsimsel özellikler sunan kumaş seçimleri yapıyor. Yaz dönemlerindeki kıyafetlerinde terletmeyen, vücuda yapışmayan, teri ve nem emicilik oranı yüksek kumaş seçerek, personelin sıcaktan rahatsız olması engelleniyor. Kış dönemi kıyafetlerinde soğuk havadan etkilenmeyen, vücudu sıcak tutan ısıtan kumaş seçimleri yapılıyor. Kış aylarında dış saha elemanları için yağmur, yağış, rüzgâr ve su geçirmeyen kumaşlar kullanılıyor.  Kıyafet üretimlerinde kullanılacak kumaş, hangi alanda kullanılacaksa ortama göre ekstra özellikli ve korumalı olan tür seçilerek uygulanıyor. Dış saha elemanları için dayanıklı, koruyucu vücuda ağırlık vermeden, ısıtıcı özellikli kumaşlar kullanılıyor. Kıyafet üretimlerinde personel sağlığını ve güvenliğini ilk öncelik olarak uyguluyor.

Sağlık Sektörü Kumaşları

Sağlık sektörü kıyafetlerinin ekstra koruyucu özellikler içermesi gerekiyor. Hemşire forması, önlükler, temizlik personeli, operasyon bölümü kıyafetleri, çalışanı koruyu özelliklerde kumaş seçilerek üretiliyor. Mikrop, mantar ve bulaşıcı maddelere karşı koruyucu özelliklerde üretilen kıyafetler, dayanıklı ve uzun ömürlü kumaşlardan hazırlanıyor. İdrar, ter, kusmuk, dışkı, vücut sıvısı gibi maddelere karşı personeli koruyucu özelliklerde üretiliyor. Yüksek ısıya dayanıklı kumaşlardan üretilen sağlık personeli kıyafetlerinde hafif kumaş seçilerek, ağırlık yapmadan performansı etkilememesine dikkat ediliyor. Terletmeyen ve esneklik sağlayan Terry cotton kumaş personelin vücut sağlığına destek oluyor. Kaliteli, dayanıklı, kolay temizleme özelliğinde olan kumaşlar yumuşak dokusuyla konfor ve ergonomi sunuyor. Hava sirkülasyonunu sağlayan kumaş cilde nefes aldırıyor. Her birim için ayrı renk ve istenirse modelde üretilerek geniş bir seçenek sunuluyor. Hızlı ve zamanla yarışarak çalışılan alanlarda, rahat hareket etme özelliği sağlıyor.

İç ve dış sahalarda karşılama, servis, hostes eleman kıyafetlerinde kalite, estetik şıklık ve konforu ön planda tutan kumaş seçilerek, saygınlık ve kurumsal imaja destek sağlanıyor. İş pantolonu, iş takımları ve tüm dış saha elemanlarına özel eklenti talepleri, şahit numunelerle yapılarak test ediliyor. Personel kıyafetleri firma bütçesine uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.