Mi̇lletveki̇li̇ Aydemi̇r “Bu Yıl Çi̇ftçi̇mi̇zi̇n Yüzü Gülüyor” - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Mi̇lletveki̇li̇ Aydemi̇r “Bu Yıl Çi̇ftçi̇mi̇zi̇n Yüzü Gülüyor”

Bandırma Düğün Salonu

Mi̇lletveki̇li̇ Aydemi̇r “Bu Yıl Çi̇ftçi̇mi̇zi̇n Yüzü Gülüyor”
Son Güncelleme :

01 Eylül 2022 - 4:15

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Manyas ilçesi ve kırsal mahallelerini ziyaretinde bu yıl çiftçinin verim ve fiyatlardan yüzünün güldüğünü söyledi.

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Manyas’ta AK Parti ilçe başkanı Yücel Günay ve partililer tarafından karşılandı. Bir süre parti binasında partililer ile sohbet eden Mutlu, Manyas’ta doğal gaz çalışmalarına önümüzdeki Ekim ayında başlanacağı müjdesini verirken, partililer buğday da olduğu gibi çeltikte de Toprak Mahsulleri Ofisinin alım yapmasını istediler. Tarım ve Orman Bakanına konuyu ileteceğini söyleyen Milletvekili Mutlu “Dün Erdek ilçemizdeydim bugün buradayım, çiftçimizin yüzü gülüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız başta buğday olmak üzere ürünlere güzel fiyatlar verdi. Bu açıdan çiftçimiz memnun, inşallah daha iyi olacağız. Bütün amacımız ülkemizin birlik, beraberlik içerisinde başarılı çalışmalara imza atmaktır. Biz milletimize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Partililere genel seçimler için sahaya inmelerini, vatandaşla bire bir görüşmelerini ve onları dinlemelerini tavsiye etti. Çıkışta esnafla selamlaşan Aydemir daha sonra Kaymakam Koray Çelik’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Çelik ile bir süre görüşen Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, ilçede yapılan çalışmalar, yatırımlar ve yapılacak olan Hükümet konağı ve hastane projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.