Meteoroloji'den uyarı: Marmara’nın güneyi ile Kuzey Ege kıyılarına dikkat! - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Meteoroloji’den uyarı: Marmara’nın güneyi ile Kuzey Ege kıyılarına dikkat!

Bandırma Düğün Salonu

Meteoroloji’den uyarı: Marmara’nın güneyi ile Kuzey Ege kıyılarına dikkat!
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2022 - 9:53

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) Marmara’nın güneyi ve Kuzey Ege’nin kıyı kesiminde sabah saatlerinden itibaren fırtınanın etkili olacağını bildirdi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden yapılan duyuruda, Marmara’nın güneyi (Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova) ile Kuzey Ege’nin kıyı kesiminde (İzmir, Manisa’nın batısı) rüzgarların fırtına ve kısa süreli olarak kuvvetli fırtına şiddetinde esmesinin beklendiği belirtildi.
Bugün 10.00’dan başlayıp salı günü 03.00’e kadar sürmesi beklenen uyarıda şu ifadelere yer verildi:

“Marmara’nın güneyi (Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova) ile Kuzey Ege’nin kıyı kesiminde ( İzmir, Manisa’nın batısı) rüzgarların; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden fırtına (40-74 km/saat) ve kısa süreli olarak kuvvetli fırtına (75-88 km/saat) şiddetinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.