itelligence Türkiye, ‘İlk 500 Bilişim Şirketi' araştırmasında üç ödülün birden sahibi oldu - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

itelligence Türkiye, ‘İlk 500 Bilişim Şirketi’ araştırmasında üç ödülün birden sahibi oldu

İş uygulamaları alanında dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinden biri olan SAP’nin Global | Platin iş ortağı itelligence Türkiye, bu sene 21’incisi gerçekleştirilen ‘Bilişim 500-İlk 500 Bilişim Şirketi’ araştırmasında 3 birincilik ödülünün sahibi oldu.

Bandırma Düğün Salonu

itelligence Türkiye, ‘İlk 500 Bilişim Şirketi’ araştırmasında üç ödülün birden sahibi oldu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 22:04

268 kez okundu

Platin iş ortağı itelligence Türkiye, bu yıl 21.’si gerçekleştirmiş olan “Bilişim 500 – İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasında 3 kıymetli birincilik ödülünün sahibi oldu. Sene ilk kez online olarak gerçekleştirmiş olan törende şirket; ‘Uluslararası Üreticinin Türkiye Temsilcisi’ kategorisinde ‘ERP Yazılımı’, ‘Veri Ambarı ve İş Zekası Yazılım’ ile ‘Yazılım’ alanında birincilik ödüllerini alarak, 5 yıl üst üste ödül alma başarısı gösterdi.BT Haber Yayıncılık tarafından sürdürülen Bilişim 500 araştırması sonuçlarının bilişim piyasasının nabzını tutan önemli veriler ortaya koyduğunu belirten itelligence Türkiye CEO’su Dr. Abdülbahri Danış, “5 senedir üst üste kıymetli ödüllerle döndüğümüz törende, yine çok güzel ödüllerin sahibi olduk. Ancak bu defa hedef büyüttük. Uzun senelerdir ödülleri topladığımız kategorilerin beraberinde, genel yazılım kategorisinde de ilk sırada yer aldık. Genel sıralamaya baktığımızda Türkiye’de SAP’nin en büyük iş ortağı ve pazar lideri olmayı sürdürdük. Şirketimizin DNA’sında daima tutkuyla çalışmak yer almakta. Bu da bizi kurum olarak çevikleştiriyor. Bu yıl yaşadığımız pandemi döneminde de bunu test etmek ve kendimizi daha da iyileştirmek için çok güzel fırsatlar esir aldık. Büyüyerek ve güçlenerek çıktığımız bu sürecin, bizlere gelecek yıl da gururlanacağımız ödüller getireceğine inancım sonsuz” dedi.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.